Tworzymy opakowania do każdego produktu

Jesteśmy producentem opakowań z folii twardej PCV oraz PET od 1990 roku. Od początku działalności oferujemy naszym klientom szeroki wybór produktów oraz kompleksową obsługę każdego zamówienia.
Opaksim jest liderem na rynku opakowań foliowych w Polsce. Mamy również wielu odbiorców w Europie. Przygotowujemy opakowania dla międzynarodowych sieci handlowych, jak również dla małych specjalistycznych zakładów.

Lider na rynku opakowań foliowych w Polsce

 • Produkujemy opakowania różnego typu

  W naszej ofercie znajdują się opakowania w kształcie walca, tuby, opakowania sztancowane, blistry, termopaki, skiny oraz inne.
 • Zapewniamy najwyższą jakość każdego opakowania

  Dbamy o stałą, najwyższą jakość naszych opakowań. Nasze produkty są trwałe, wykonane z dobrej jakości folii.
 • Korzystamy z najnowszych technologii

  Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Mamy swoją narzędziownię służącą do produkcji form i wytłoczek oraz frezerkę 3D.

Nasze opakowania foliowe znajdują zastosowanie w wielu branżach

 • Współpracujemy z branżą kosmetyczną (tworzymy opakowania do kosmetyków, akcesoriów kosmetycznych, produkujemy także ekspozytory z PCV np. na pomadki, tusze itp.)
 • Tworzymy opakowania dla branż: technicznej, elektronicznej, metalurgicznej, biurowej, odzieżowej, erotycznej. Opakowania nadają się do zapakowania materiałów biurowych, odzieży, zabawek i wielu innych.
 • Dla branży spożywczej produkujemy opakowania z atestami spożywczymi (pakujemy kawy w kapsułkach, cukierki, lizaki, paluszki, ciastka i wiele innych)

Zapewniamy konfekcjonowanie towaru oraz transport
Dbamy o to, aby nasza działalność była kompletna i gwarantowała całościową obsługę zamówienia, dlatego oferujemy również usługi dodatkowe.

 • Konfekcjonowanie towaru

  Zajmujemy się pakowaniem towaru od klienta na miejscu. Dzięki automatyzacji produkcji gwarantujemy krótkie terminy realizacji.
 • Transport opakowań

  Przywozimy opakowania do klienta. Zapewniamy ciągłość dostaw oraz wysoką wydajność produkcyjną – nawet do miliona opakowań miesięcznie.
 • Certyfikat ISO

  Posiadamy certyfikat w zakresie produkcji opakowań i usługi konfekcjonowania wg międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001:2009.
  Zobacz certyfikat

Producent opakowań PCV i PET zaprasza do współpracy.

TOP